+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

vonios_restauracija

Noriu pasidalinti savo istorija, kaip vos per vieną dieną atnaujinti vonios kambarį. Pirmasis mano darbas – vonios restauravimas. Netolygi balta spalva, spindesį praradęs paviršius ir patamsėję plotai gadina estetinį vonios vaizdą, tačiau pati vonia dar labai gera ir tinkama ilgam naudojimui. Taigi, vonių restauravimas yra geriausias pasirinkimas, kuriam ieškojau itin patikimų meistrų. Laimei, radau Jus – darbas buvo atliktas puikiai ir itin greitai.

Meistrai restauruoti vonios atvyko anksti ryte, kaip ir buvome sutarę. Viskas buvo atlikta greitai ir švariai, neteko patirti jokio su statybomis susijusio nepatogumo. Po restauravimo vonia buvo prileista vandens, kad danga tolygiai priglustų ir tinkamai sustingtų, o aš tuo metu ėmiausi kitų vonios kambario atnaujinimo darbų. Senas vonios užuolaidas ir kilimėlį pakeičiau naujais, derančiais prie plytelių, tačiau visiškai kito atspalvio ir kuriančiais visai kitą spalvų žaismą. Kabinamą vonios spintelę su veidrodžiu pakeičiau paprastu, klasikinio stiliaus veidrodžiu ir atviromis medžio lentynėlėmis. Svarbus akcentas – interjero aksesuarai, kuriais tapo žaisminga muilinė ir stiklinaitė dantų šepetėliams, o prie šių akcentų priderinau ir visada vonioje kabantį ryškų rankų rankšluostį. Beliko sulaukti termino, kai bus galima išleisti vandenį iš vonios ir ji suspindės balta spalva – taip greitai galite atnaujinti bet kurį vonios kambarį.

Mano pasirinkimas buvo vonių restauravimas, nes ši paslauga pasižymi keliomis labai svarbiomis savybėmis:

  • Atliekama greitai – sugaišite vos keletą dienų ir jau galėsite naudoti savo vonia;
  • Nereikalauja remonto darbų – jokio griovimo, dulkių, triukšmo ir netvarkos;
  • Kainuoja nebrangiai – vonios keitimas automatiškai reiškia ir remontą, taigi išlaidos būtų tikrai nemažos.

Voniurestauravimai.lt radau internetu – man patiko išsami svetainė ir aiškiai pateikta informacija, tačiau vis tiek liko keletas klausimų. Paskambinusi telefonu gavau visą reikalingą informaciją ir abejonių neliko. Meistrai man padėjo pasirinkti ir tinkamiausią dangą ir atvykę profesionaliai ja padengė vonią. Akimirksniu grįžo baltos spalvos spindesys ir tobula vonios išvaizda. Ačiū Jums ir rekomenduoju visiems greitai, tačiau pastebimai atnaujinti savo vonios kambarį.

Laima P.

užsisakyti