+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

 

Jei vis dažniau savo vonią nužvelgiate kritišku žvilgsniu, tikriausiai jos išvaizda nėra reprezentatyvi. Sutikime, maudytis švarioje, spindinčioje vonioje yra nepalyginamai maloniau nei toje, kurioje jau karaliauja rūdys, vonią „puošia“ bėgusio vandens žymės, vonia seniai praradusi savo spindesį ir visai nesiasocijuoja su maloniomis maudynėmis ir atsipalaidavimu. Išeitis – vonios restauravimas.

Naujausios technologijos neaplenkia ir vonių restauravimo sektoriaus, todėl šiandien klientams siūlome naujovę – akrilinius vonios įdėklus. Tik atsiradę rinkoje šie įdėklai sparčiai išpopuliarėjo. Ir pelnytai.

O kas yra akrilinis įdėklas voniai? Dar šį dalyką galite išgirsti vadinant tiesiog „vonia vonioje“ ar „nauja vonia senoje vonioje“. Toks įdėklas, pagamintas iš akrilo, visiškai identiškas Jūsų vonios formoms ir yra įtaisomas senojoje vonioje. Dar vienas šio įdėklo privalumas – itin greitas vonios restauravimas, taupant ne tik brangų laiką, bet ir išvengiant nešvarumų. Įdėklas įdedamas į vonią ir Jūs jau galite džiaugtis spindinčia it nauja vonia.

Ši technologija mūsų šalyje vis dar neretai pavadinama naujiena, bet štai Vakarų Europos šalyje ji populiari jau gerus tris dešimtmečius. Net kaimynai latviai šiuo būdų vonias atnaujina jau kone du dešimtmečius.

Vonios restauravimas – daugeliui šis procesas – visai nepagrįstai – siejasi su tikrai netrumpu darbu, nešvarumais vonioje, o gal ir kitose namų patalpose, šiukšlėmis, gal net statybinėmis atliekomis. Vonios restauravimą vis dar neretas atidėlioja vadovaudamasis šiais nepagrįstais mitais. Bet šiandien restauruoti vonią kaip niekad paprasta, operatyvu ir svarbiausia – tai švarus, nesukeliantis netvarkos procesas. Akrilinio vonios įdėklo dar vienas iš privalumų yra tai, kad restauruojant Jums nereikės išmontuoti savo senosios vonios. Taip pat būtina paminėti, kad dažnai vonios restauravimas siejamas su gana dideliais darbais, kurių metu pažeidžiama ir vonios apdaila, pavyzdžiui, dažų sluoksnis ar plytelės. Bet vonios restauravimas dedant akrilinį vonios įdėklą leis visiškai atsikratyti šių baimių, nes vonios apdaila liks nepaliesta.

Vonia vonioje – tarytum termosas, kuris pasižymi gerokai puikesnėmis šilumos laikymo savybėmis bei paprasta vonia be įdėklo. Tai didelis privalumas tiems, kurie mėgsta lepintis vonios malonumais, atsipalaiduoti vonioje su druskomis, žiedlapiais ir pan. Įprastoje vonioje vanduo atvėsta gana greitai, todėl jei lepinatės ilgiau, vis reikia prileisti karšto vandens. Akrilinės vonios ir taip pasižymi geresnėmis šilumos laikymo savybėmis, palyginti su kitais vonių tipais, o įdėklas šį akrilinių vonių pranašumą dar labiau pagerina.

Tikriausiai daugeliui kyla klausimas, ar vonios įdėklas yra ilgaamžis. Taip, ir jis ne tik ilgaamžis, bet dar ir lengvai prižiūrimas, todėl laiko taupymas, kurį paprastai skirtumėte vonios priežiūrai, dar prailgina šio vonių restauravimo metodo privalumų sąrašą.

Akrilinis vonios įdėklas – tai estetika, grožis, ekonomiškumas ir naujumas viename.

 

Atliktų darbų galerija

 

 

 Susisiekite dabar ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą jūsų voniai!

+370 670 06048 | 837 773 100 info@voniurestauravimai.lt

 

užsisakyti