+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

vonios restauracija

Švari ir spindinti vonia džiugina ne tik savo vizualine išvaizda, tačiau tai tikras malonumas kūnui prausiantis. Juk maudynės dailioje vonioje yra nepalyginamai malonesnės nei tokioje, kuri jau seniai praradusi savo pirminę išvaizdą.

Tikriausiai visi stengiamės savo vonias prižiūrėti, t. y. valome, šveičiame, neleidžiame užsibūti nešvarumams. Jei norite kokybiškos savo vonios priežiūros, tikriausiai naudojate tik specialiai vonių valymui skirtas valymo priemones, švelnias šluostes ar kempinėles, prižiūrite, kad iš čiaupo nelašėtų vanduo, kuris lėtai srovendamas per kurį laiką palieka po savęs rudą „takelį“.

Dėl netinkamos priežiūros nutinka taip, kad vonia tampa tokia neišvaizdi, jog imame svarstyti restauravimo galimybę. Vonios restauravimas – tai puiki išeitis, kaip per trumpą laiką ir investuojant palyginti nedidelę sumą atnaujinti savo vonią.

Toliau pateiksime kelis esminius aspektus, kaip atpažinti, kad jau laikas restauruoti vonią:

  • Suskilęs, pažeistas vonios emalis. Jei Jūsų vonios emalis yra sutrūkinėjęs, suskilęs, tai tikriausiai tose vietose kaupiasi sunkiai pašalinami nešvarumai. O ateityje jų tik daugės, įtrūkimai, tikėtina, plėsis.
  • Išlūžęs emalis.
  • Rūdys vonioje.
  • Subraižytas emalis, akrilas. Jei vonią valote šiurkščia kempine (juo labiau jei naudojate metalinę kempinę), tai tikėtina, kad emalis ar juo labiau akrilas pažeisti. Subraižymuose, kaip ir įtrūkimuose, kaupiasi nešvarumai, kurių nepašalinsite įprastai valydami. Pamažu vonia praras savo reprezentatyvią išvaizdą.
  • Parudavusi vonia. Parudavimai dažnai atsiranda nuo kalkėto vandens (tai ypač aktualu akrilinėms vonioms), taip pat jei iš čiaupo nuolat ar dažnai laša ar srovena vanduo, kuris bėga upeliu į kanalizaciją. Jo paliktas pėdsakas ilgainiui virsta rudu „takeliu“, kurį pašalinti labai sunku, o dažnai ir neįmanoma. Voniai jis suteikia labai prastą akcentą.
  • Vonia tapo nebe blizgi, o matinė.

Tai esminiai aspektai, kurie dažniausiai parodo, kad laikas vonios restauracijai.

Vonios restauravimas suteiks galimybę neperkant naujos vonios ir neišleidžiant didelės pinigų sumos atnaujinti savo senąją vonią ir džiaugtis puikia jos nauja išvaizda. Vonių restauravimas leidžia antram gyvenimui prikelti net labai prastai atrodančias vonias ir net tokias, kurias, atrodo, jau reikia išmesti.

Vonių restauravimas labai operatyvus, pakankamai švarus ir tylus procesas, truksiantis tik iki keturių valandų. O naujoji vonia Jums tarnaus net iki 15 metų (priklausomai nuo pasirinktos dangos)! Maža to, suteikiama penkerių metų garantija suteiks Jums pasitikėjimo ir saugumo.

Vonią atnaujinsime per 3–4 valandas, užtikrinsime jos ilgaamžiškumą, garantuojame, kad paliksime švarią darbo vietą. Vonia visiškai išdžius per parą ir jau netrukus galėsite maudytis spindinčioje, puikioje vonioje.

Jei Jūsų vonia neišvaizdi, o norite džiaugtis spindinčia vonia, susisiekite su mumis.  Pasiūlysime Jums tvirčiausią dangą ir geriausią darbų kokybę už priimtiniausią kainą!

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus

užsisakyti