+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Dangos stiprumo tyrimų rezultatai

Buvo atlikti tyrimai, vertinantys dangų stiprumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Dangos buvo veikiamos įvairiais joms nepalankiais veiksniais, o rezultatai - stebimi ir aprašomi. Taigi, dabar ko gero vieninteliai Lietuvoje su jumis galime pasidalinti atliktų tyrimų rezultatais ir patarimais bei objektyviomis rekomendacijomis dėl tinkamiausios dangos pasirinkimo.

Tyrimai parodė, jog Grand Eco plus danga yra ko gero pati tvirčiausia ir patikimiausia, jos tarnavimo laikas yra bene ilgiausias. Danga praktiškai visą savo tarnavimo laiką išlieka puikiai estetiškai atrodanti, o taip pat jos priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų.
Danga pademonstravo puikius rezultatus visuose tyrimo žingsniuose:

1 nuotrauka: 3N+Fat24h

Testas daromas įbrėžus su spec brėžikliu ERICHSEN kurio įbrėžimo eiga 3N, ir ant įbrėžimo vietos dedamas parafininis aliejus 24 val.( sudrėkinta spec tablete aliejumi ir uždengta dangteliu 24 val.) po 24 val nuvalomas aliejus ir vertinamas poveikis. 5 balai t.y. labai gerai.

n1

2 nuotrauka: Water 24 h

Testas daromas sumirkius vandeniu spec tablete ir uždengiama dangteliu 24 val. po 24 val nuvalomas vanduo, vertinama. 5 balai labai gerai

2n

3 nuotrauka: Impact

Testas daromas spec įrenginių, tai yra is tam tikro auksio siuo atveju 50 mm metamas tam tikras svoris i tam tikro skersmens šrata, vertinamas įmušimo skersmuo ir įtrūkimai aplink 2.0mm. 5 balai labai gerai.

n3

4 nuotrauka: Alkohol 48% 6 val

Testas daromas sumirkius spec tablete 48 proc alkoholiu ir uždengiama 6 val.po 6 val nuimama ir nuvaloma vertinama. 5 balai labai gerai.

n4

5 nuotrauka: Adhesion 20 N

Testas daromas spec įrenginių tai yra nustatimas 20 N jėga į paviršių ir įrenginys yra braukiamas per pavirsiu, vertinama ar dažai ar kita danga nenusilupo nuo kito paviršiaus. 5 balai labai gerai

n5

6 nuotrauka: Sctatch 3N

Testas daromas įbrėžus su spec brėžikliu ERICHSEN kurio įbrėžimo jėga 3N. per mikroskopą vertinamas įbrėžimo plotis, 0.18 mm. Vertinama labai gerai.

n6

7 nuotrauka: Scratch 5N

Testas daromas įbrėžus su spec brėžikliu ERICHSEN kurio įbrėžimo jėga 5N. per mikroskopą vertinamas įbrėžimo plotis, 0.20 mm. Vertinama gerai.

n7

Mūsų rekomendacija: tai tvirčiausias ir ilgiausiai tarnaujantis pasirinkimas. Šią dangą verta rinktis tada, kai norite gauti ko gero aukščiausią rinkoje įmanomą kokybę, kuri leistų pamiršti vonios restauravimo problemas daugeliui metų.

footeris