+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

vonia_vonioje_vonios_restauravimas

Jei namuose turite seną metalinę vonią, tikriausiai ji nėra visiškai puikios išvaizdos. Senosios metalinės vonios neretai būna pasidengę rūdimis ar geltoniu. Tokios vonios tikrai nevilioja pasilepinti vandens procedūromis, atsipalaiduoti pilnoje vandens vonioje. Maža to, neretai į labai prastai atrodančią vonią net nesinori kelti kojos. Bet ką daryti, jei įsigyti naujos kokybiškos vonios galimybių nėra? O vonios keitimo procesas, dulkės, nešvarumai taip pat neskamba viliojančiai. Ir tai dar  ne viskas... Senąją vonią keisti nauja dažnai atgraso ir tai, jog keičiant vonią pažeidžiama ir vonios kambario apdaila, o tai labai padidina išlaidas, nes paprastai reikia keisti ir vonios plyteles ar bent jų dalį. Manote, kad padėtis be išeities? Tikrai ne, šiandieninės technologijos suteikia unikalią galimybę – vonios įdėklas, dar vadinamas vonia vonioje.

Tai nėra naujovė vonių restauravimo rinkoje, nes pažangiojoje Vokietijoje toks metodas taikomas jau daugiau kaip tris dešimtmečius. Net mūsų kaimynai latviai šį restauravimo metodą taiko labai seniai. Technologija nesudėtinga – į seną metalinę vonią įmontuojamas naujas akrilinis įdėklas. Tai greita, paprasta, o rezultatas džiuginantis. Įdėklas nėra labai storas – jo storis siekia kiek daugiau kaip pusę centimetro. Tai ne tik estetika, bet ir ekologija, nes įdėklo gamybai naudojama medžiaga yra ekologiška, pasižyminti antibakterinėmis savybėmis.

Akrilas – gerai šilumą išlaikanti medžiaga. Todėl akrilinės vonios ilgiau vandenį išlaiko šiltą, jų sienelės greičiau sušyla, todėl maudytis tokioje vonioje yra nepalyginamai maloniau. O štai metalinės vonios šiomis savybėmis pasigirti negali, tad jei turite metalinę vonią, Jus maloniai nustebins akrilo teikiami privalumai, kuriais galėsite mėgautis, jei savo senąją metalinę vonią restauruosite įmontuodami į ją akrilinį įdėklą.

Akrilinis vonios įdėklas suteikia ir daugiau privalumų. Vonia  bus neslidi, todėl joje bus saugiau maudytis, pavyzdžiui, vaikams, kurie nenustygsta vietoje, išdykauja ir neretai susižaloja vonioje, kadangi paslysti vandenyje tikimybė didelė. Akrilinis įdėklas bus atsparus smūgiams, nes išorinė jo pusė (ne ta, kuri bus matoma) yra padengta stiklo audiniu, kuris suteikia tvirtumo.

Tiesa, nereikia klaidingai manyti, kad metalinė vonia visai neturi privalumų, priešingai, metalinių vonių išskirtinumas yra jų tvirtumas bei stabilumas, o sujungus šias savybes su akrilinių vonių privalumais, pavyzdžiui, lengva priežiūra, šilumos išlaikymu – gausite idealią vonią. Tiesa, reikia paminėti ir tai, kad naujoji metalinė-akrilinė vonia negeltonuos, nes akrilas neporėta medžiaga.

Toks vonios restauravimas truks vos porą valandų ir Jūsų galėsite džiaugtis nauja vonia. Akrilinis įdėklas prie metalinės senosios vonios priklijuojamas specialiais klijais. Šie klijai yra bekvapiai. Taip restauruotos vonios tarnavimo laikas vidutiniškai siekia apie penkiolika metų – tai tik parodo, kad ši investicija bus ilgalaikė. Toliau savo naująją vonią turėsite prižiūrėti vadovaudamiesi akrilinių vonių priežiūrai taikytinomis taisyklėmis.

Atliktų darbų galerija

 

 

 Susisiekite dabar ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą jūsų voniai!

+370 670 06048 | 837 773 100 info@voniurestauravimai.lt

 

užsisakyti