+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

vonios_restauravimas_vonia_vonioje

Vonių restauravimą anksčiau vertinau labai skeptiškai, nes turėjau apie tai labai mažai žinių. Galvojau, kad vonia negali būti atnaujinta, o jos paviršius tiesiog uždažomas ir maudantis juntami nelygumai. Taip pat buvau girdėjusi nemažai istorijų apie restauravimo trumpaamžiškumą, neatitinkančius atspalvius ir daug kitos informacijos. Dar egzistuoja ir mitai apie sudėtingą restauruotos vonios priežiūrą ir valymą. Tiesa, visa tai pasakojo pažįstama, kuri butą keitėsi jau prieš dešimtmetį, tad technologijos per tą laiką taip pat pasikeitė.
Visgi mano nuomonė netikėtai pasikeitė, nes daugeliu atveju tai iš tikrųjų geriausias galimas pasirinkimas. Neseniai su vyru įsigijome butą senos statybos name. Kosmetinis remontas, kraustymasis, apstatymas baldais ir kiti rūpesčiai pareikalavo ne tik daug jėgų ir laiko, bet ir piniginių išlaidų. Kaip ir kituose senos statybos daugiabučiuose, vonia čia suplanuota itin maža. Buvę šeimininkai paliko vonią jau „pagyvenusią“, nors pati patalpos apdaila, plytelės ir visa kita atrodo dar gerai. Neslėpsiu, pirmoji mintis nebuvo vonių restauravimas. Galvojome, kad meistrai gražiai nuims reikalingas plyteles ir pakeis vonią nauja bei viską sudėlios atgal į vietas.

O tuomet pradėjome šiuo procesu domėtis: paaiškėjo, kad gražiai nuimti plytelių tikriausiai nepavyks, o tokių pačių rasti parduotuvėse nepavyko, neradome ir derančių prie jų. Trumpiau tariant, vonios keitimas mūsų atveju reiškė ir viso vonios kambario remontą bei gana dideles išlaidas.

Ieškodama ekonomiškesnės išeities, prisiminiau, kad yra tokia paslauga kaip vonių restauravimas. Truputį daugiau pasidomėjau internete, daug informacijos radau ir Jūsų puslapyje, tačiau liko daug neaiškumu, mitų, kuriais nepagrįstai tikėjau. Ačiū, kad padėjote suprasti, kaip atliekamas vonios atnaujinimas ir kokios klaidos gali būti padarytos.

Jau keletas mėnesių kaip gyvename savo naujame bute ir kaskart džiaugiuosi vonia. Restauravimas, kaip ir žadėjote, buvo greitas bei paprastas, o rezultatas tiesiog puikus. Kai pagalvoju, kad vos neįsivėliau į ilgą vonios kambario remontą... Iš tikrųjų vonios kambarį remontuosime, bet planuojame tai po kelių metų, tačiau pati vonia atrodo tokia naujutėlė, kad dar pasvarstysime, ar remonto metu ją bus verta keisti. Vonių restauravimas leido sutaupyti nemažai lėšų dabar, o kraustantis į naują būstą tai itin svarbu, nes išlaidos ir taip seka kiekviename žingsnyje. Taip pat man patiko ir tai, kad visas procesas yra atliekamas palyginti greitai ir švariai, nereikia sukti galvos dėl statybinių dulkių, apklijuoti kampų ir kitų lengviau pažeidžiamų paviršių, o įkyrūs statybinių medžiagų kvapai nedirgina uoslės.

Ar rekomenduočiau vonios restauravimą vietoje naujos vonios pirkimo? Žinoma, kad taip! Na, nebent vonia atgyvenusi morališkai ir visiškai keičiate vonios kambario vaizdą. O visais kitais vonių restauravimas yra pats praktiškiausias ir optimaliausias jūsų pasirinkimas. Jokio griovimo, ilgai trunkančių ir brangiai kainuojančių remonto darbų. Greita, paprasta, nebrangu, o vonia spindi taip tarsi būtų nauja. Restauruotą paviršių lengva prižiūrėti, jis tolygus, todėl jį malonu liesti – maudantis taip pat pasijausite lyg naujoje vonioje. Iš tikrųjų džiaugiuosi atradusi šį sprendimą, nes jis leido nemažai sutaupyti ir greitai įsikelti į naujai nusipirktą butą išvengiant ilgų remonto darbų.

Esu dėkinga ir profesionaliems meistrams, kurie padėjo suprasti technologiją ir paaiškino, kodėl klaidingi mano ankstesni įsitikinimai paprasčiausiai negali būti tiesa. Esu labai patenkinta rezultatu ir savo pasirinkimu, kurį rekomenduočiau visiems, norintiems greitai atnaujinti savo vonią. Nelaukite ir suteikite savo voniai naujos išvaizdą jau šiandien.

 

Monika

Norite restauruoti savo senąją vonią? Pasitikėkite mumis – vonių restauravimo specialistais.

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus

užsisakyti