+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Vonių restauravimas – nuo ko viskas prasidėjo

Vonių restauravimo pramonėje pradininkai, bei lyderiai buvo ir yra amerikiečiai. Tik vėliau vonių atnaujinimu pradėjo domėtis Europoje. Pradžioje Lietuvoje vonios restauravimu užsiiminėjo tik pavieniai meistrai, nenaudodami jokios technologijos. Vonias dažydavo su teptuku emaliniais arba aliejiniais dažais. Išdžiūvusi vonia būdavo graublėta, bei nuo teptuko likdavo šerių. Tokių vonių tarnavimo laikas buvo labai trumpas, todėl klientai likdavo nepatenkinti atliktu darbu.

 

Vėliau prasidėjo dažymas kompresoriumi, jo dėka dažai lygiau pasidengdavo vonios paviršiumi, bet kompresoriaus galios nepakakdavo išpūsti tirštos dangos, todėl sluoksnis būdavo per plonas. Per mažos žinios kaip paruošti vonią prieš atnaujinimą, netinkami įrankiai, daug dulkių, nemalonaus kvapo, bei per trumpas tarnavimo laikas nepatenkino klientų lūkesčių. Taip buvo sugadintas vonių restauratorių vardas Lietuvoje. Todėl gerbdami šią profesiją pasisėmėme žinių iš vonių restauratorių Amerikoje.

 

Susigrąžinome klientų pasitikėjimą Lietuvoje. Norėdami įtikti Jums vonios remontui naudojame pačią naujausią įrangą TURBINĄ. Jos pagalba tiršta danga yra išliejama itin lygiai net ir naudojant marmuro papildą dangoje. Turbinos pagalba paduodamas suspaustas karštas (iki 10 bar + ~50 laipsnių), jo dėka danga yra pašildoma iki reikiamos konsistencijos. Mūsų vonios tarnauja ilgiausiai paruošimo dėka, bei dėl ištobulintos technologijos dvisluoksnės emalės su marmuro papildu. Papildas naudojamas dangos sustiprinimui, bei kietumui. Ko gero šios dangos analogo Lietuvoje nėra. Tai yra mūsų vonios atnaujinimo technologija patvirtinta laiko.