+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Dangos stiprumas

Dangos stiprumo tyrimu rezultatai

Buvo atlikti tyrimai, vertinantys dangų stirpumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Dangos buvo veikiamos įvairiais joms nepalankiais veiksniais, o rezultatai - stebimi ir aprašomi. Taigi, dabar ko gero vieninteliai Lietuvoje su jumis galime pasidalinti atliktų tyrimų rezultatais ir patarimais bei objektyviomis rekomendacijomis dėl tinkamiausios dangos pasirinkimo.

Tyrimai parodė, jog Grand danga, nors ir pigiausia, yra tvirta ir patikima, visuose žingsniuose ji gavo gerus balus. Danga tarnauja ir atrodo puikiai, tai pats geriausias pasirinkimas, norintiems kiek įmanoma labiau sutaupyti. Tyrimo žingsnius ir kaip sekėsi šiai dangai ataikyti įvairius veiksnius, galite apžvelgti žemiau:

1 nuotrauka: 3N+Fat24h

Testas daromas įbrėžus su spec. brėžikliu ERICHSEN, kurio ibrėžimo jėga 3N, ir ant įbrėžimo vietos dedamas parafininis aliejus 24 val.( sudrėkinta spec. tablete aliejumi ir uždengta dangteliu 24 val.) po 24 val nuvalomas aliejus ir vertinamas poveikis. 4 balai t.y. gerai.

2 nuotrauka: Water 24 h

Testas daromas sumirkius vandeniu spec tablete ir uzdengiama dangteliu 24 val. po 24 val nuvalomas vanduo, vertinama. 4 balai gerai.

2n

3 nuotrauka: Impact

Testas daromas spec. įrenginiu, tai yra iš tam tikro aukščio šiuo atveju 50 mm metamas tam tikras svoris į tam tikro skersmens sratą, vertinamas įmušimo skersmuo ir itrūkimai aplink 3 mm, 4 balai gerai.

4 nuotrauka: Alkohol 48% 6 val

Testas daromas sumirkius spec tablete 48 proc alkoholiu ir uzdengiama 6 val.po 6 val nuimama ir nuvaloma vertinama. 4 balai gerai.

5 nuotrauka: Adhesion 20 N

Testas daromas spec irenginiu tai yra nustatimas 20 N jega i pavirsiu ir irenginys yra braukiamas per pavirsiu, vertinama ar dazai ar kita danga nenusilupo nuo kito pavirsiaus. 5 balai labai gerai.

6 nuotrauka: Sctatch 3N

Testas daromas ibrezus su spec brezikliu ERICHSEN kurio ibrezimo jega 3N. per mikroskopa vertinamas ibrezimo plotis, 0.2 mm. vertinama gerai.

7 nuotrauka: Scratch 5N

Testas daromas ibrezus su spec brezikliu ERICHSEN kurio ibrezimo jega 5N. per mikroskopa vertinamas ibrezimo plotis, 0.22 mm. vertinama gerai.

Mūsų rekomendacija: šią dangą rekomenduojame rinktis tada, kai norite išspręsti vonios restauravimo problemą, tačiau negalite arba nenorite išleisti daugiau pinigų, nes, pavyzdžiui, svarstote apie gyvenamosios vietos keitimą.

footeris