+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Dangos stiprumas

Dangos stiprumo tyrimu rezultatai

Buvo atlikti tyrimai, vertinantys dangų stirpumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Dangos buvo veikiamos įvairiais joms nepalankiais veiksniais, o rezultatai - stebimi ir aprašomi. Taigi, dabar ko gero vieninteliai Lietuvoje su jumis galime pasidalinti atliktų tyrimų rezultatais ir patarimais bei objektyviomis rekomendacijomis dėl tinkamiausios dangos pasirinkimo.

Tyrimai parodė, jog Grand Eco plus danga yra pati tvirčiausia ir patikimiausia, jos tarnavimo laikas yra ilgiausias. Danga praktiškai visą savo tarnavimo laiką išlieka puikiai estetiškai atrodanti, o taip pat jos priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų.
Danga pademontravo puikius rezultatus visuose tyrimo žingsniuose:

1 nuotrauka: 3N+Fat24h

Testas daromas ibrezus su spec brezikliu ERICHSEN kurio ibrezimo jega 3N, ir ant ibrezimo vietos dedamas parafininis aliejus 24 val.( sudrekinta spec tablete aliejumi ir uzdengta dangteliu 24 val.) po 24 val nuvalomas aliejus ir vertinamas poveikis. 5 balai t.y. labai gerai.

n1

2 nuotrauka: Water 24 h

Testas daromas sumirkius vandeniu spec tablete ir uzdengiama dangteliu 24 val. po 24 val nuvalomas vanduo, vertinama. 5 balai labai gerai

2n

3 nuotrauka: Impact

Testas daromas spec irenginiu, tai yra is tam tikro auksio siuo atveju 50 mm metamas tam tikras svoris i tam tikro skersmens srata, vertinamas imusimo skersmuo ir itrukimai aplink 2.0mm. 5 balai labai gerai.

n3

4 nuotrauka: Alkohol 48% 6 val

Testas daromas sumirkius spec tablete 48 proc alkoholiu ir uzdengiama 6 val.po 6 val nuimama ir nuvaloma vertinama. 5 balai labai gerai.

n4

5 nuotrauka: Adhesion 20 N

Testas daromas spec irenginiu tai yra nustatimas 20 N jega i pavirsiu ir irenginys yra braukiamas per pavirsiu, vertinama ar dazai ar kita danga nenusilupo nuo kito pavirsiaus. 5 balai labai gerai

n5

6 nuotrauka: Sctatch 3N

Testas daromas ibrezus su spec brezikliu ERICHSEN kurio ibrezimo jega 3N. per mikroskopa vertinamas ibrezimo plotis, 0.18 mm. Vertinama labai gerai.

n6

7 nuotrauka: Scratch 5N

Testas daromas ibrezus su spec brezikliu ERICHSEN kurio ibrezimo jega 5N. per mikroskopa vertinamas ibrezimo plotis, 0.20 mm. Vertinama gerai.

n7

Mūsų rekomendacija: tai tvirčiausias ir ilgiausiai tarnaujantis pasirinkimas. Šią dangą verta rinktis tada, kai norite gauti ko gero aukščiausią rinkoje įmanomą kokybę, kuri leistų pamiršti vonios restauravimo problemas daugeliui metų.

footeris