+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Kodėl verta restauruoti seną vonią?

vonios restauravimas

Jei Jūsų vonia susibraižiusi, praradusi savo blizgesį, ant paviršiaus kaupiasi sunkiai pašalinami nešvarumai, paviršių „puošia“ rūdys ir net intensyvios cheminės priemonės jau nebesugrąžina voniai puikios išvaizdos, tai maudytis tokioje vonioje tikrai nemalonu. Dažniausiai tokiu atveju priimamas sprendimas: pirkti naują vonią arba restauruoti senąją.

Dėl nežinojimo, o gal informacijos stokos kartais pasigirsta pozicijų, kad restauravimas yra trumpalaikį efektą suteikiantis sprendimas ir netrukus vonia vėl bus praradusi puikią savo išvaizdą. Skubame paneigti tokius klaidingus mitus ir pateikiame argumentų, kodėl verta restauruoti senąją vonią.

  1. Pirmiausia, tai vonios restauravimas yra ilgalaikė investicija, nes restauruota vonia, priklausomai nuo pasirinktos dangos, puikiai atrodys ir tarnaus 7–15 metų.
  2. Vonios restauravimas yra pigesnis sprendimas nei naujos vonios pirkimas. Jei prioritetą teikiate kokybei, tai nauja vonia pareikalaus didelių investicijų. O vonios restauravimas bus kelis kartus pigesnis, o rezultatas toks pats!
  3. Vonios restauravimas pareikalaus daug mažiau Jūsų laiko. Kartais vonios restauravimas atidėliojamas dėl laiko stokos. Tačiau šis procesas trunka apie 3–4 valandas. Jums nereikės niekuo rūpintis, nes specialistai atvyks į Jūsų namus ir per kelias valandas Jūsų senąją vonią prikels antram gyvenimui.
  4. Vonios restauravimas – ekologiškas sprendimas. Šiandien vis labiau atsigręžiama į gamtą, labai gajus ekologijos kultas. Vonios restauravimas yra ekologiškas sprendimas, kadangi Jūs neišmetate senosios vonios, o ją atnaujinate ir toliau sėkmingai eksploatuosite. Maža to, daugelis profesionalių vonių restauratorių naudoja tik ekologiškas dangas.
  5. Jokių rūpesčių! Jei nuspręsite senąją vonią pakeisti nauja, tai Jums reikės skirti laiko naujos vonios paieškoms, pasirūpinti jos transportavimu, senąją vonią reikės atjungti, išmontuoti, o naująją prijungti prie santechnikos ir sumontuoti. Dažniausiai prireikia pasinaudoti ir profesionalių santechnikų paslaugomis. Maža to, jei senoji vonia yra įmontuota ir apklijuota plytelėmis, tai plyteles reikės išlupti, o tai reiškia, kad gali tekti keisti visą vonios apdailą arba bent jos dalį. Tai – papildomos laiko bei piniginės sąnaudos. Jei vonią restauruosite, visų šių rūpesčių išvengsite.
  6. Keisdami senąją vonią nauja, Jūs neišvengsite triukšmo, dulkių, šiukšlių, o vonios restauravimas – palyginti tylus ir švarus procesas.
  7. Vonios restauravimas – patikima ir saugu. Profesionalūs vonių restauratoriai suteiks Jums darbų garantiją.

Tai esminiai aspektai, kodėl verta restauruoti vonią. Tačiau reikia žinoti, jog restauruotą vonią, kaip ir naują, kad ji tarnautų ilgai, reikia tikslingai prižiūrėti: valyti tik jai skirtomis valymo priemonėmis, nenaudoti aštrių kempinėlių, išvalyti po kiekvieno naudojimosi, saugoti nuo tokių medžiagų kaip plaukų lakas, nagų lakas ir pan.

Nusprendėte restauruoti savo senąją vonią? Maloniai siūlome kreiptis į mūsų specialistus – suteiksime informacijos Jums ir galimybę Jūsų voniai vėl spindėti!

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau. Vonių restauravimas ir atnaujinimas  Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Jonavoje, Panevėžyje, Alytuje ir visoje Lietuvoje.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus