+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Kodėl atsinaujinti?

Kodėl vertėtų atsinaujinti seną vonią?

Kodėl žmonės dažniausiai nusprendžia restauruoti vonias?

Praktikoje pastebėjome, kad dažniausiai toks sprendimas priimamas tik dėl neestetinės vonios išvaizdos. Tačiau yra ir kur kas svarbesnių priežasčių.

 

Tik pagalvokite, vonioje lankomės kasdien ir ne po vieną kartą – tai yra vieta, į kurią atsinešame visus nešvarumus ir išeiname švarūs. Ar pastebėjote, kaip po kelerių metų pasikeičia dušo užuolaidų spalva? Muilo nuosėdose susirenka įvairių rūšių bakterijų, kurios gali paveikti įvairaus amžiaus ir sveikatos žmonės. Nemalonu, bet tiesa – tyrimai rodo, kad stafilokokų bakterijų ant vonios paviršių randama keturis kartus daugiau, nei šiukšlių dėžėje. Svarbiausia kasdienė priemonė, kuri padės išvengti sveikatos problemų, yra gera asmeninė higiena ir kruopštus vonios patalpų valymas.

 

Tačiau yra ir bloga naujiena - kad ir kaip kruopščiai vonios patalpa bus valoma, jeigu vonia yra susidėvėjusi, ją gerai išvalyti praktiškai neįmanoma. Net žmogaus akiai sunkiai matomuose įbrėžimuose ar trūkiuose gali veistis šimtai įvairiausių mikroorganizamų.

Nevertėtų paisyti tik estetinės vonios išvaizdos. Jūsų pačių ir artimųjų sveikata yra kur kas svarbesnė už vonios išvaizdą, todėl jau šiandien turėtumėte susimąstyti, ar neverta investuoti į vonios restauravimą ir išvengti įvairių galimų nemalonumų ateityje. Juolab, kad vonios restauracija netrunka ilgai, o rezultatas džiugina ilgus metus.

vonios-restauravimas-greita