+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Kaip prižiūrėti skirtingų tipų vonias?

voniu_restauravimas_prieziura_po_ir

Šiandieninė rinka stebina pasiūlos įvairiapusiškumu. Ne išimtis ir interjero, konkrečiai – vonios įrengimo – sektorius. Nusprendę įsigyti vonią, galimai svarstysite tris alternatyvas: akrilinė vonia, plieninė vonia ir ketinė vonia. Nepriklausomai nuo to, ar renkatės vonią, ar ją jau turite, esminis aspektas – vonios priežiūra. Tad tikslinga aptarti vonių priežiūros ypatumus, atsižvelgiant į vonios tipą.

Akrilinės vonios priežiūra

Pastaruoju metu akrilinių vonių populiarumas sparčiai šoktelėjęs į aukštumas dėl jų lengvumo, tvirtumo (jei vonia kokybiška), vizualiai dailios išvaizdos ir nesudėtingos priežiūros.

Tačiau akrilinių vonių priežiūra remiasi keliais svarbiais aspektais. Dėl akrilo minkštumo, palyginti, pavyzdžiui, su emaliu, tai akrilas gana imlus braižymams, todėl šio tipo vonių negalima šveisti aštriais šepečiais, šiurkščiomis kempinėmis. O jei namuose turite augintinį, kuris periodiškai maudomas ir turi aštrius nagučius, tai ši vonia taip pat nerekomenduojama.

Teigiamas akrilinės vonios priežiūros aspektas – ją galima valyti daugeliu buityje naudojamų valiklių, tačiau jei norite puikaus rezultato – įsigykite specialiai akrilinėms vonioms skirtą valiklį.

Akrilinę vonią reikėtų valyti dažnai, juo labiau jeigu Jūsų naudojamas vanduo turi daug kalkių – akrilas greičiau pagels ar paruduos.

Akrilui puikiai tinka skystos valymo priemonės ir švelni kempinėlė ar skudurėlis – nešvarumus nuo akrilo pašalinsite lengvai ir greitai. Nenaudokite skalbimo miltelių ar kitų priemonių, turinčių abrazyvinių dalelių, akrilinei voniai valyti. Amoniakas ir acetonas – du dideli akrilo priešai.

Bėgant metams iškyla poreikis vonią atnaujinti, tad puikus sprendimas – vonios restauravimas.

Plieninių vonių priežiūra

Plieninės vonios yra dengtos emaliu, tad teigiamas aspektas yra tas, kad jos nesibraižo, todėl priežiūra tampa lengvesnė. Plieninės vonios reikalaus retesnio jų valymo, kadangi jos nekeičia spalvos, o priežiūrą palengvina ir tai, kad šio tipo vonios yra atsparios daugeliui buitinių chemikalų.

Nesudėtingas ir šio tipo vonios restauravimas, jei iškils poreikis vonią atnaujinti.

Ketinių vonių priežiūra

Ketinės vonios neretai traktuojamos kaip tradicinės, kurios naudojamos jau labai seniai. Jos masyvios ir nelabai atsparios rūdims, todėl reikalingas dažnas vonios valymas, jei norite, kad ji atrodytų reprezentatyviai. Tiesa, šiandien rinkoje siūlomos ir kokybiškesnės, lengvesnės bei lygesnį emalio sluoksnį turinčios ketinės vonios, kurios atsparesnės rūdims.

Teigiama tai, kad šiuolaikinės ketinės vonios atsparios įbrėžimams, o jų priežiūra nesudėtinga. Ketinę vonia galėsite valyti bet kokiomis valymo priemonėmis, kurios padės nesunkiai vonią išlaikyti švarią ir spindinčią. O nusprendus ją atnaujinti, ketinių vonių restauravimas taip pat greitas ir nesudėtingas procesas, kuriuo pasirūpinti reikės patikėti specialistams.

Ketaus vonia – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kokybiško produkto, reikalaujančio minimalios priežiūros. Šiuolaikinėje ketinėje vonioje nepamatysite rūdžių dėmių, netrikdys triukšmingas vandens bėgimas, ketinė vonia ilgai palaiko šiltą vandens temperatūrą, o tvirta vonios konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą. Pastarasis kriterijus, palyginti su aukščiau išvardytais vonių tipais, yra ketinės vonios bruožas.

Ketaus vonių restauravimas – paslauga, kuri leidžia kokybiškai atnaujinti seną ketaus vonią ir grąžinti jai pirminę išvaizdą. Jums nereikės išmesti senos ketaus vonios, investuoti į naują vonią, nes restauruota vonia vėl atrodys kaip nauja. Ilgaamžiškumas – viena esminių ketinių vonių savybių.

&nbsp

O jei nutiko taip, kad Jūsų vonia prarado pirminę išvaizdą
ir nebeatrodo reprezentatyviai

susisiekite su mumis ir netrukus galėsite džiaugtis spindinčia it nauja savo vonia!

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus