+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Įsigijote būstą, o vonia tiesiog gąsdina?

vonios restauravimas kaune

Jei įsigijote senesnės statybos, kitaip tariant „tarybinį“ butą, tikėtina, kad vonia Jūsų nenudžiugins. Ne paslaptis, kad senos statybos butus neretai parduoda pagyvenę, pensinio amžiaus senjorai, neteikę itin didelio dėmesio voniai. Tad kad ir kaip džiugintų faktas, kad pagaliau įsigijote savo namus, vonia tikrąja to žodžio prasme gali nugąsdinti.

Metų metus nekeista ir gal prasčiau prižiūrėta vonia atrodo išties nereprezentatyviai – seniai praradusi savo spindesį, parudavusi, „priglaudusi“ nemažą rūdžių kiekį, gal net įskilusi, sutrūkinėjusiu emaliu ir t.t. Toks „akcentas“ tikrai gadins Jūsų naujų namų interjerą, o ir maudytis tokioje vonioje mažų mažiausiai nemalonu.

Tad suvokiate, jog neišvengiamai laukia išlaidos – nauja vonia kainuoja nemažai. Žinoma, jei pirksite kokybišką vonią, o ne pigią, kurį po poros metų ar net greičiau taip pat bus ne ką geresnė nei ankstesnių buto savininkų palikimas.

Tiems, kurie yra įsigiję savo namus, puikiai žinoma, kad toks pirkinys pareikalauja didelių investicijų. Įsigijus senos statybos būstą dažniausiai iškart daromas remontas, todėl tai vėl didelės išlaidos. Kiekvienas pirkinys stipriai „kerta“ per piniginę. O nauja vonia pareikalaus ne tik finansinių investicijų, kurios tikrai bus nemažos, turint omenyje, kad greičiausiai prireiks ir santechniko paslaugų. Nauja vonia kainuos ir daug Jūsų brangaus laiko: vonios paieškos, vonios pirkimas, senos vonios atjungimas, išmontavimas, naujos vonios pajungimas bei montavimas... O kur dar triukšmas, šiukšlės, dulkės ir t.t.! Tikriausiai įvertinę visa tai svarstote, kuri iš blogybių yra blogesnė: senoji vonia ar naujos vonios pirkimo ir montavimo rūpesčiai? Atsakymas paprastas – abu sprendimai vienodai blogi. Tačiau puiki išeitis – vonios restauravimas.

Kodėl šis sprendimas puikus? Nes vonios restauravimas, palyginti su naujos vonios įsigijimu, turi daug ir svarių teigiamų aspektų:

  • greitis (vonių restauravimas trunka tik 3–4 valandas);
  • švara (nebus jokių šiukšlių, dulkių ir nešvarumų);
  • nebus triukšmo (vonios restauravimas, palyginti su senos vonios išmontavimu ir naujos vonios montavimu, yra tylus procesas);
  • mažos investicijos (palyginti su nauja vonia, tai vonios restauravimas ženkliai mažiau investicijų pareikalausiantis procesas);
  • Jūsų laiko taupymas (Jums nereikės skirti brangaus laiko naujos vonios paieškai, pirkimui, montavimui ir kt.).

Vonių restauravimas – technologiškai sudėtingas procesas, tačiau dėl akivaizdžių savo privalumų rinkoje itin sparčiai populiarėja. Vonios restauravimas reikalauja specifinių žinių, įgūdžių ir patirties, kad būtų atliktas kokybiškai ir atrestauruota vonia Jums tarnautų dar daug metų.

Jei įsigijote būstą su vonia, kuri atrodo kaip skaičiuojanti šimtmečius, nenusiminkite, išeitis yra net tokiam variantui.

Susisiekite su mumis ir patikėkite mums savo senos vonios prikėlimą antram gyvenimui!

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus