+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

4 veiksniai, labiausiai kenkiantys jūsų voniai

vonios atnaujinimas 4 patarimai


Jūsų vonia nebeatrodo taip, kaip norėtumėte? Susibraižiusi, nebeblizgi, matyti nenuvalomi nešvarumai? Jei šie išvardyti aspektai Jums pažįstami, tuomet, tikėtina, kad reikės vonią atnaujinti – vonios restauravimas yra puikus, operatyvus ir finansiniu požiūriu labai palankus sprendimas, kad galėtumėte vėl džiaugtis spindinčia vonia.

Tačiau jei Jūsų vonia apynaujė, tai tam, kad kuo ilgiau ją išlaikytumėte dailiai atrodančią, turėtumėte žinoti, kas labiausiai kenkia voniai. Todėl toliau aptarsime keturis veiksnius, labiausiai kenkiančius Jūsų voniai.

Pirmiausia, tai vonią dengiantį emalį galime prilyginti mūsų dantų emaliui. Abu jie reikalauja ypatingos priežiūros. Bene labiausiai vonios emaliui kenkia valymo priemonės, savo sudėtyje turinčios rūgštinių ar abrazyvinių priedų. Šios valymo priemonės gali negrįžtamai pažeisti Jūsų vonios emalį, o ilgiau jų panaudoję pastebėsite, kad vis dažniau mąstote apie vonios restauravimą. Voniai valyti puikiai tinka specialiai vonioms skirtos valymo priemonės arba skalbimo milteliai, skirti plauti rankomis. Pastarieji nepakenks vonios emaliui.

Dar vienas aspektas, kuris kenkia voniai, tai jos plovimas prieš naudojimąsi, o ne po jo. Tai labai dažna daugelio klaida. Nusimaudę išskubame iš vonios, o kai ateina laikas maudytis, tuomet tik nuplauname vonią. Tai neteisinga – procesas turėtų būti atvirkštinis. Po naudojimosi vonia, išplaukite ją su muilu ir švelnia kempinėle. Idealu, jei ir po kelių minučių nusausinsite vandens perteklių, pavyzdžiui, popieriniu rankšluosčiu. Jei vonios nenuplaunate po naudojimo, nešvarumai prilimpa prie vonios paviršiaus ir juos pašalinti vėliau jau bus daug sunkiau. Tikėtina, kad jiems pašalinti reikės cheminių priemonių.

Šiurkštūs šepečiai – tai dar vienas dalykas, kenkiantis Jūsų voniai. Nors dažniausia akcentuojama, kad šiukščios valymo priemonės kenkia akrilinei voniai, visgi šiurkštūs šepečiai ar metalinės kempinės kenkia ir kitų vonių emaliui, todėl rekomenduojame vonias valyti skudurėliais arba švelniomis kempinėmis.

Voniai kenkia ir pernelyg kalkėtas vanduo. Jei vanduo, bėgantis iš čiaupo, turi labai daug kalkių, tai vonia greičiau pasirengs kalkėmis ir pradės ruduoti. Kalkėms ypač jautrios akrilinės vonios. Kyla klausimas, ką daryti, juk vandens pakeisti neįmanoma? Tokiu atveju rekomenduotina įmontuoti papildomą vandens filtrą, kuris nukalkina ir minkština vandenį.

Taigi, aptarėme keturis esminius veiksnius, labiausiai kenkiančius Jūsų voniai. Visgi jei nepavyko jų išvengti ir Jūsų vonia atrodo nedailiai bei joje nemalonu maudytis, tikriausiai svarstote šią seną vonią keisti nauja. Bet Jus „stabdo“ nemažos investicijos kokybiškai voniai. Puikus sprendimas – vonios restauravimas. Jūs išvengsite ilgo senos vonios demontavimo ir naujos vonios montavimo proceso, nereikės mokėti santechnikams už jų paslaugas, nereikės rūpintis, kur dėti senąją vonią, nereikės skirti daug laiko naujos vonios paieškoms ir didelių investicijų jai įsigyti. Vonios restauravimas – vos kelios valandos ir Jūs džiaugsitės spindinčia it nauja savo vonią!

Susisiekite su mumis ir patikėkite mums savo senos vonios prikėlimą antram gyvenimui!

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus