+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

7 paprasti patarimai, kaip prailginti vonios tarnavimo laiką

vonios restauravimas ir vonios prieziura

Vonia yra pagrindinis vonios kambario akcentas, todėl jei pati vonia atrodys nereprezentatyviai, tai visa vonios erdvė neteks žavesio, kad ir kaip dailiai būtų įrengta. O tam, kad vonia visada atrodytų gražiai, reikalinga atitinkama priežiūra bei valymas. Toliau pateikiami keli paprasti patarimai, kaip prailginti vonios tarnavimo laiką.

&nbsp

  1. Pirmiausia, po kiekvieno naudojimosi vonia nuplaukite vonią vandeniu, geriausia – su šiek tiek muilo, ir nusausinkite. Nusausinti nėra būtina, tačiau jei norite geriausio rezultato, voniai kiek pradžiūvus pašluostykite ją švelniu popieriniu rankšluosčiu. Klausiate, kodėl reikia išplauti vonią po naudojimo? Taip, daugelis vonią praplauna prieš ja naudodamiesi, tačiau tai nėra gerai. Kai vonią išplaunate ja pasinaudoję, prieš maudynes vonia bus švari ir nereikės skirti laiko jos valymui. Tačiau jei po naudojimosi vonia jos neišplausite, ją reikės valyti prieš kitą naudojimąsi. O iki to laiko nešvarumai vonioje jau bus gerokai prikibę prie vonios paviršiaus ir nuvalyti tik paplovus vandeniu ar su šiek tiek muilo jau gali nepakakti. Tokiu atveju tikriausiai reikės cheminių priemonių ir kempinėlės bei daug daugiau Jūsų brangaus laiko.
  2. Valymui naudokite tik specialiai vonioms skirtas valymo priemones. Galite naudoti ir kitas valymo priemones, tačiau svarbu, kad jų sudėtyje nebūtų rūgščių bei abrazyvinių dalelių. Puikiai tinka ir skalbimo milteliai, skirti skalbti rankomis. Minėtos priemonės nekenkia vonios emaliui.
  3. Valymui naudokite švelnią kempinę arba skudurėlį. Nešveiskite vonios šiurkščiomis kempinėmis, šepečiais ar juo labiau metalinėmis kempinėmis. Tokiomis priemonėmis pažeisite vonios emalį, ypač jos pakenks akrilinei voniai.
  4. Jei jūsų bute ar name yra kalkėtas vanduo, įmontuokite papildomą vandenį minkštinantį filtrą.
  5. Emalis gana jautrus staigiems temperatūros pokyčiams, dėl kurių gali sutrūkinėti. Todėl neleiskite į vonią iškart labai karšto arba labai šalto vandens. Pradėkite nuo kambario temperatūros, kad apšiltų vonios šonai, o paskui jau reguliuokite tokią temperatūrą, kokia jums reikalinga.
  6. Saugokite vonią, kad ant jos nepatektų tokių medžiagų kaip plaukų lakas, nagų lakas, klijai ir pan. Šios medžiagos sunkiai nuvalomos, tad jas valant nesunkiai gali būti pažeistas vonios emalis.
  7. Citrina – tokia pigi, tačiau labai veiksminga valymo priemonė, tinkanti visų tipų vonioms. Išspauskite citrinos sulčių, į jas mirkykite švelnią kempinėlę ir ištrinkite vonią (galite ir vandens maišytuvą). Švelniai patrinkite ir nuskalaukite vandeniu. Vonia švytės.

&nbsp

Tai keli paprasti patarimai, kurių laikydamiesi ženkliai prailginsite savo vonios tarnavimo laiką.

Na, o jei Jūsų vonia jau prarado savo pirminę išvaizdą ir prevencijos priemonių imtis per vėlu, vonių restauravimas – puikus sprendimas. Jums nereikės daug investuoti į naują vonią, restauruokite savąją ir džiaukitės spindinčia vonia. Vonios restauravimas – atnaujinkite savo vonią ir laikydamiesi aukščiau paminėtų patarimų džiaukitės ją ilgus metus.

&nbsp

Susisiekite su mumis, jei reikia profesionalios pagalbos atnaujinti vonią.

Visada nemokamai konsultuojame visais vonios restauravimo klausimais. Nesvarbu ar galvojate atsinaujinti, ar tik norite sužinoti daugiau.

Skambinkite dabar +370 670 06048 ir mielai atsakysime į visus klausimus